Resetuj hasło

0
Razem: 0,00 
Zobacz koszykKasa

Porozmawiajmy o Waszym Weselu

Wesele nad Morzem

Dziękujemy, że chcecie Państwo spędzić Wasz Wyjątkowy Dzień właśnie tutaj w Pałacu Morskim w Gąskach, który jest otoczony Zabytkowym Parkiem z oczkiem wodnym. Położony zaledwie 1 km od plaży stanowi idealną przestrzeń do organizacji Wesela.

Nasz Pałac to Sala Balowa, gdzie wygodnie przy stołach zasiądzie do 100 gości. W dodatkowych dwóch mniejszych komnatach, można swobodnie zatańczyć i odpocząć od gwaru. Pałacowy Ogród jest idealnym miejscem do zorganizowania Poprawin na świeżym powietrzu.

Przestrzeń zewnętrzna jest również wyśmienitym miejscem do zabawy Małych Gości, gdzie do dyspozycji Najmłodszych stworzyliśmy Plac Zabaw. W razie niepogody, dzieci zapraszamy do Bawialni wewnątrz Pałacu. Nasz Pałac to nie tylko części wspólne, ale również hotel z pokojami.

Pałac to również zaplecze kuchenne, gdzie doświadczona załoga kuchenna zaspokoi swoimi daniami gusta Gospodarzy i najbardziej głodnych Weselników. Pałac Morski jest w trakcie rewitalizacji. Dziękujemy, że chcesz być jej częścią i tworzyć z nami kolejną historię.

Zarezerwuj salę weselną nad morzem